Egy óvoda és egy iskola együttműködése

Írta:  sajtóközlemény 2016.10.27.

Szakmai együttműködés alakult ki a pestszentlőrinci Szivárvány óvoda és a Gloriett Sportiskolai Általános Iskola között.


Sportrendezvényeik aktív résztvevője óvodánk. Az iskola Diák Önkormányzata Petrilla Csaba tanár úr segítségével minden évben játékokat gyűjt, amit felajánlanak egy óvodának. Ebben az évben az összegyűjtött játékokat óvodánknak adományozta az iskola.

 DSC1278
Az ünnepélyes átadáson részt vett Timotityné Sibalin Hajnalka igazgató asszony, Kéthelyi Mátyás Köznevelési, Közművelődési és Sport Iroda vezetője méltatta, a nevelési – oktatási intézmények gyakorlati együttműködésének fontosságát.
A mesekönyvek, gyermekjátékok bővítik eszközkészletünket, köszönjük a támogatást.

Horváthné Kapocsi Anikó
óvodavezető