Sokat érhet az Orosháza elleni egy pont

Írta:  2014.05.05.
Egypontosra sikerült a PLER-Budapest kézilabdacsapatának az a mérkőzése, amelyre két szép győzelem után került sor május 1-jén. Az ellenfél az esélyesebb Orosháza volt, hazai pályán.

Az első félidő ellentmondásai közé tartozik, hogy volt kiváló, s volt csapnivaló periódusa is az első harminc percben Hutvágner István vezetőedző fiainak. A lényeg, hogy kétgólos orosházi előnnyel (12-14) folytatódott a játék a szünet után. Ezt ledolgozta a PLER, s érződött, hogy döntetlenhez közeli végeredmény születik majd. Nos, nem csak közeli volt az állás a lefújáskor, hanem éppen döntetlen, ami azt jelentette, hogy pontot nyert az esélyesebb vendégtől a lőrinci csapat, s a 25-25-ös végeredményre tán azt lehet legtalálóbban mondani, hogy megdolgozott érte, így megérdemelte a csapatunk...
Folytatás május 9-én, pénteken, 18 órától a Cegléd ellen, ismét hazai pályám.